Stiinte Economice

  • Consultații cu profesorii

    Departamentul 1 - MANAGEMENT, MARKETING, ADMINISTRAREA AFACERILOR

    Grad didactic

    Numele si prenumele

    Ziua

    Sala

    Interval Orar

    Conf. dr.

    Baltador Lia

    Joi

    E32

    12,30-14,00

    Prof.dr.

    Belaşcu Lucian

    Vineri

    E32

    12,30-14,00

    Conf.dr.

    Budac Camelia

    Marti

    EM 1

    11,00-12,30

    Prof.dr.

    Burnete Sorin

    Marti

    E43

    15,00-17,00

    Prof.dr.

    Caraganciu Anatol

    Miercuri

    E33

    12,30-14,00

    Prof.dr.

    Cindrea Ioan

    Luni

    E43

    15,00-17,00

    Lect. dr.

    Fraticiu Lucia

    Vineri

    Sala prof.med.

    10,00-11,30

    Asist. univ.dr.

    Fuciu Mircea

    Marti

    E44

    12,30-14,00

    Lect.dr.

    Greavu Arina

    Luni  

    E33

    11,00-12,30

    Prof.dr.

    Ilie Livia

    Marti

    E13

    14,00-15,30

    Conf.dr.

    Lucian Paul

    Luni  

    E32

    12,30-14,00

    Conf.dr.

    Mărginean Silvia

    Luni

    E44

    14,00-15,30

    Prof.dr.

    Mihăescu Liviu

    Miercuri

    E44

    15,30-17,00

    Conf.univ.dr.

    Negru Ioana

    Marti

    E43

    15,00-17,00

    Conf.dr.

    Nicula Virgil

    Miercuri

    E43

    18,30-20,30

    Prof.dr.

    Ogrean Claudia

    Marti

    E34

    15,00-17,00

    Lect.dr.

    Opreana Alin

    Miercuri

    E32

    11,00-12,30

    Asist.dr.

    Panța Nancy

    Vineri

    E42

    12,30-14,00

    Lect.dr.

    Pentescu Alma

    Miercuri

    E42

    17,00-18,30

    Asist.dr.

    Popa Cristina

    Luni

    E32

    9,30-11,00

    Lect.dr.

    Popescu Doris

    Miercuri

    Sala prof. med.

    9,30-11,00

    Lect.dr.

    Popescu Eugen

    Miercuri

    E42

    9,30-11,00

    Lect.dr.

    Popșa Roxana

    Marti

    E42

    12,30-14,00

    Conf.dr.

    Duralia Oana

    Miercuri

    E42

    15,30-17,00

    Asist.dr.

    Șerban Anca

    Marti

    E42

    11,00-12,30

    Asist.dr.

    Șerban Radu

    Miercuri

    E53

    8,00-9,30

    Conf.dr.

    Şerbu Razvan

    Marti

    EP4

    9,30-11,00

    Conf.dr.

    Tănăsescu Cristina

    Miercuri

    E23

    15,00-16,30

    Conf.dr.

    Tileagă Cosmin

    Luni

    Decanat

    15,30-17,00

    Conf.dr.

    Todericiu Ramona

    Marti

    DGA

    17,00-19,00

    Lect.dr.

    Troancă Dumitru

    Marti

    EP4

    11,00-12,30

    Lect.dr.

    Vacar Anca

    -

    -

    -

    Lect.dr.

    Ţichindelean Mihai

    Joi

    E32

    14,00-16,00

    Asist.univ.dr.

    Vinerean Simona

    Miercuri

    E32

    17,00-18,30

    Conf.dr.

    Vinţean Adriana

    Marti

    E33

    14,00-15,30

     

    Departamentul 2 - FINANȚE, CONTABILITATE

    Grad Didactic

    Numele si prenumele

    Ziua

    Sala

    Interval Orar

    Prof.dr.

    Balteş Nicolae

    Luni

    E23

    11,00-13,00

    Asist.univ.dr.

    Bogoslov Andreea

    Luni

    E53

    11,00-12,30

    Lect.dr.

    Bratu Renate

    -

    -

    -

    Conf.dr.

    Brătian Vasile

    Joi

    E52

    18,30-20,00

    Lect.dr.

    Barbu Liliana

    -

    -

    -

    Prof.dr.

    Comăniciu Carmen

    Joi 

    E54

    15,30-17,00

    Conf.dr.

    Cristescu Marian

    Marti

    E33

    11,00-13,00

    Prof.dr.

    Herciu Mihaela

    Luni

    E34

    12,30-14,30

    Asist.univ.dr.

    Marina Alexandra

    Marti

    E53

    12,30-14,00

    Conf.dr.

    Mârza Bogdan

    Marti

    EP4

    14,00-15,30

    Lect.dr.

    Mihaiu Diana

    Marti

    EM1

    11,00-13,00

    Lect.dr.

    Mocanu Mihai

    Joi

    E53

    15,00-17,00

    Conf.dr.

    Moroşan Adrian

    Luni

    E52

    11,30-13,00

    Lect.dr.

    Moţoc Vasile

    Miercuri

    DGA et.1

    15,30-16,40

    Prof.dr.

    Oprean-Stan Camelia

    Joi

    E52

    14,00-15,30

    Conf.dr.

    Orăştean Ramona

    Luni

    Decanat

    14,00-16,00

    Conf.dr.

    Petraşcu Daniela

    Luni

    E33

    14,00-16,00

    Conf.dr.

    Petria Nicolae

    Miercuri

    E43

    11,00-12,30

    Asist.dr.

    Pop Ioana

    Marti

    E54

    12,30-14,30

    Conf. dr.

    Sava Raluca

    Miercuri

    Decanat

    12,30-14,00

    Conf.dr.

    Sbârcea Ioana

    Luni

    E52

    12,30-14,00

    Conf dr.

    Stoica Eduard

    Luni

    E52

    12,30-14,00

    Asist.univ.dr.

    Tăvală Florina

    -

    -

    -

    Asist. dr.

    Vasiu Diana

    Marti

    E52

    12,30-14,00






     
  • Consultation hours

    Departament 1 - MANAGEMENT, MARKETING, BUSINESS ADMINISTRATION

    Name Day Interval Orar Room
    Baltador Lia Wednesday 15.30-17.00 E32
    Belaşcu Lucian Friday 11.00-12.30 E32
    Budac Camelia Wednesday 12.00-13.30 EM 1
    Burnete Sorin Tuesday
    Thursday
    11.30-12.30
    11.30-12.30
    E43
    Caraganciu Anatol Wednesday 12.30-14.00 E33
    Cindrea Ioan Tuesday 15.30-17.00 E43
    Fraticiu Lucia Friday 8.00-9.30 E53
    Fuciu Mircea Tuesday 12.30-14.00 E44
    Greavu Arina Thursday  15.30-17.00 E33
    Ilie Livia Wednesday 12.00-14.00 RECTOR OFFICE
    Lucian Paul Thursday 10.30-11.30 E32
    Mărginean Silvia Wednesday DEAN OFFICE 15.30-17.00
    Mihăescu Liviu Thursday E44 12.30-14.00
    Negru Ioana Monday E43 15.00-17.30
    Nicula Virgil Wednesday E43 18.30-20.00
    Ogrean Claudia Tuesday E34 12.30-14.00
    Opreana Alin Tuesday E32 9.30-11.00
    Panța Nancy Tuesday E42 11.00-12.30
    Pentescu Alma Friday E42 11.00-12.30
    Popa Cristina Tuesday E32 11.00-12.30
    Popescu Doris Monday Room prof. med. 17.00-19.00
    Popescu Eugen Tuesday E42 11.00-12.30
    Popșa Roxana Tuesday E42 15.30-1700
    Duralia  Oana Monday E42 14.00-15.30
    Șerban Anca Tuesday E42 17-18.30
    Șerban Radu Wednesday E53 11.00-12.30
    Şerbu Razvan Wednesday EP4 11.00-12.30
    Tănăsescu Cristina Tuesday E23 15.30-17.00
    Tileagă Cosmin Wednesday DEAN OFFICE 9.30-11.00
    Todericiu Ramona Monday DGA 17.00-19.00
    Troancă Dumitru Wednesday EP4 15.30-17.00
    Vacar Anca Thursday Room prof.med. 11.00-12.30
    Ţichindelean Mihai Wednesday E32 15.30-17.00
    Vinerean Simona Tuesday E32 15.30-17.00
    Vinţean Adriana Tuesday E33 12.30-14.00

     

    Departamentul 2 - FINANȚE, CONTABILITATE

    Name

    Day Interval Orar

    Room

    Balteş Nicolae Monday E23 18.00-20.00
    Bogoslov Andreea Thursday E53 11.00-12.30
    Bratu Renate - - -
    Brătian Vasile Tuesday E52 18.30-20.00
    Barbu Liliana - - -
    Comăniciu Carmen Tuesday EM1 11.00-12.30
    Cristescu Marian Tuesday E33 10.30-12.30
    Herciu Mihaela Monday  E34 11.00-12.30
    Marina Alexandra Monday E53 9.30-11.00
    Mârza Bogdan Monday EP4 14.00-15.30
    Mihaiu Diana Tuesday E52 11.00-12.30
    Mocanu Mihai Tuesday E53 17.00-19.00
    Moroşan Adrian Tuesday E52 15.30-17.00
    Moţoc Vasile Wednesday DGA 14.00-15.30
    Oprean-Stan Camelia Wednesday E52 14.00-15.30
    Orăştean Ramona Tuesday DEAN OFFICE 12.30-14.00
    Petraşcu Daniela Tuesday E33 9.30-11.00
    Petria Nicolae Monday E43 14.00-15.30
    Pop Ioana Tuesday E54 11.00-12.30
    Sava Raluca Thursday DEAN OFFICE 11.00-12.30
    Sbârcea Ioana Monday E52 14.00-15.30
    Stoica Eduard Thursday E52 12.30-14.00
    Tăvală Florina - - -
    Vasiu Diana Tuesday Room prof.med. 11.00-12.30

     






     
  • Orar

     

    Vă rugăm consultați în permanență orarul deoarece acesta ar putea suferi modificări.

Sunteți aici: Home
joomla visitor