Stiinte Economice

  • Consultații cu profesorii

    Departamentul 1 - MANAGEMENT, MARKETING, ADMINISTRAREA AFACERILOR

    Numele si prenumele Ziua Sala Interval Orar
    Baltador Lia Miercuri E32 15.30-17.00
    Belaşcu Lucian Vineri E32 11.00-12.30
    Budac Camelia Miercuri EM 1 12.00-13.30
    Burnete Sorin Marti
    Joi
    E43 11.30-12.30
    11.30-12.30
    Caraganciu Anatol Miercuri E33 12.30-14.00
    Cindrea Ioan Marti E43 15.30-17.00
    Fraticiu Lucia Vineri E53 8.00-9.30
    Fuciu Mircea Marti E44 12.30-14.00
    Greavu Arina Joi  E33 15.30-17.00
    Ilie Livia Miercuri Rectorat 12.00-14.00
    Lucian Paul Joi E32 10.30-11.30
    Mărginean Silvia Miercuri Decanat 15.30-17.00
    Mihăescu Liviu Joi E44 12.30-14.00
    Negru Ioana Luni E43 15.00-17.30
    Nicula Virgil Miercuri E43 18.30-20.00
    Ogrean Claudia Marti E34 12.30-14.00
    Opreana Alin Marti E32 9.30-11.00
    Panța Nancy Marti E42 11.00-12.30
    Pentescu Alma Vineri E42 11.00-12.30
    Popa Cristina Marti E32 11.00-12.30
    Popescu Doris Luni Sala prof. med. 17.00-19.00
    Popescu Eugen Marti E42 11.00-12.30
    Popșa Roxana Marti E42 15.30-1700
    Duralia  Oana Luni E42 14.00-15.30
    Șerban Anca Marti E42 17-18.30
    Șerban Radu Miercuri E53 11.00-12.30
    Şerbu Razvan Miercuri EP4 11.00-12.30
    Tănăsescu Cristina Marti E23 15.30-17.00
    Tileagă Cosmin Miercuri Decanat 9.30-11.00
    Todericiu Ramona Luni DGA 17.00-19.00
    Troancă Dumitru Miercuri EP4 15.30-17.00
    Vacar Anca Joi Sala prof.med. 11.00-12.30
    Ţichindelean Mihai Miercuri E32 15.30-17.00
    Vinerean Simona Marti E32 15.30-17.00
    Vinţean Adriana Marti E33 12.30-14.00

     

    Departamentul 2 - FINANȚE, CONTABILITATE

    Numele si prenumele

    Ziua

    Sala

    Interval Orar
    Balteş Nicolae Luni E23 18.00-20.00
    Bogoslov Andreea Joi E53 11.00-12.30
    Bratu Renate - - -
    Brătian Vasile Marti E52 18.30-20.00
    Barbu Liliana - - -
    Comăniciu Carmen Marti EM1 11.00-12.30
    Cristescu Marian Marti E33 10.30-12.30
    Herciu Mihaela Luni  E34 11.00-12.30
    Marina Alexandra Luni E53 9.30-11.00
    Mârza Bogdan Luni EP4 14.00-15.30
    Mihaiu Diana Marti E52 11.00-12.30
    Mocanu Mihai Marti E53 17.00-19.00
    Moroşan Adrian Marti E52 15.30-17.00
    Moţoc Vasile Miercuri DGA 14.00-15.30
    Oprean-Stan Camelia Miercuri E52 14.00-15.30
    Orăştean Ramona Marti Decanat 12.30-14.00
    Petraşcu Daniela Marti E33 9.30-11.00
    Petria Nicolae Luni E43 14.00-15.30
    Pop Ioana Marti E54 11.00-12.30
    Sava Raluca Joi Decanat 11.00-12.30
    Sbârcea Ioana Luni E52 14.00-15.30
    Stoica Eduard Joi E52 12.30-14.00
    Tăvală Florina - - -
    Vasiu Diana Marti Sala prof.med. 11.00-12.30

     






     
  • Consultation hours

    Departament 1 - MANAGEMENT, MARKETING, BUSINESS ADMINISTRATION

    Name Day Interval Orar Room
    Baltador Lia Wednesday 15.30-17.00 E32
    Belaşcu Lucian Friday 11.00-12.30 E32
    Budac Camelia Wednesday 12.00-13.30 EM 1
    Burnete Sorin Tuesday
    Thursday
    11.30-12.30
    11.30-12.30
    E43
    Caraganciu Anatol Wednesday 12.30-14.00 E33
    Cindrea Ioan Tuesday 15.30-17.00 E43
    Fraticiu Lucia Friday 8.00-9.30 E53
    Fuciu Mircea Tuesday 12.30-14.00 E44
    Greavu Arina Thursday  15.30-17.00 E33
    Ilie Livia Wednesday 12.00-14.00 RECTOR OFFICE
    Lucian Paul Thursday 10.30-11.30 E32
    Mărginean Silvia Wednesday DEAN OFFICE 15.30-17.00
    Mihăescu Liviu Thursday E44 12.30-14.00
    Negru Ioana Monday E43 15.00-17.30
    Nicula Virgil Wednesday E43 18.30-20.00
    Ogrean Claudia Tuesday E34 12.30-14.00
    Opreana Alin Tuesday E32 9.30-11.00
    Panța Nancy Tuesday E42 11.00-12.30
    Pentescu Alma Friday E42 11.00-12.30
    Popa Cristina Tuesday E32 11.00-12.30
    Popescu Doris Monday Room prof. med. 17.00-19.00
    Popescu Eugen Tuesday E42 11.00-12.30
    Popșa Roxana Tuesday E42 15.30-1700
    Duralia  Oana Monday E42 14.00-15.30
    Șerban Anca Tuesday E42 17-18.30
    Șerban Radu Wednesday E53 11.00-12.30
    Şerbu Razvan Wednesday EP4 11.00-12.30
    Tănăsescu Cristina Tuesday E23 15.30-17.00
    Tileagă Cosmin Wednesday DEAN OFFICE 9.30-11.00
    Todericiu Ramona Monday DGA 17.00-19.00
    Troancă Dumitru Wednesday EP4 15.30-17.00
    Vacar Anca Thursday Room prof.med. 11.00-12.30
    Ţichindelean Mihai Wednesday E32 15.30-17.00
    Vinerean Simona Tuesday E32 15.30-17.00
    Vinţean Adriana Tuesday E33 12.30-14.00

     

    Departamentul 2 - FINANȚE, CONTABILITATE

    Name

    Day Interval Orar

    Room

    Balteş Nicolae Monday E23 18.00-20.00
    Bogoslov Andreea Thursday E53 11.00-12.30
    Bratu Renate - - -
    Brătian Vasile Tuesday E52 18.30-20.00
    Barbu Liliana - - -
    Comăniciu Carmen Tuesday EM1 11.00-12.30
    Cristescu Marian Tuesday E33 10.30-12.30
    Herciu Mihaela Monday  E34 11.00-12.30
    Marina Alexandra Monday E53 9.30-11.00
    Mârza Bogdan Monday EP4 14.00-15.30
    Mihaiu Diana Tuesday E52 11.00-12.30
    Mocanu Mihai Tuesday E53 17.00-19.00
    Moroşan Adrian Tuesday E52 15.30-17.00
    Moţoc Vasile Wednesday DGA 14.00-15.30
    Oprean-Stan Camelia Wednesday E52 14.00-15.30
    Orăştean Ramona Tuesday DEAN OFFICE 12.30-14.00
    Petraşcu Daniela Tuesday E33 9.30-11.00
    Petria Nicolae Monday E43 14.00-15.30
    Pop Ioana Tuesday E54 11.00-12.30
    Sava Raluca Thursday DEAN OFFICE 11.00-12.30
    Sbârcea Ioana Monday E52 14.00-15.30
    Stoica Eduard Thursday E52 12.30-14.00
    Tăvală Florina - - -
    Vasiu Diana Tuesday Room prof.med. 11.00-12.30

     






     
  • Orar

     

    Vă rugăm consultați în permanență orarul deoarece acesta ar putea suferi modificări.

Sunteți aici: Home
joomla visitor