Imprimă această pagină

BCR Payments Services SRL angajează OPERATOR BACK-OFFICE

30 Mai 2022 In Știri
Evaluaţi acest articol
(3 voturi)

Descrierea companiei

BCR Payments Services SRL este una dintre subsidiarele grupului BCR, înfiinţată în anul 2011, în urma externalizării serviciilor de procesare plăţi, localizată în Sibiu şi are aproape 100 de angajaţi specializaţi, deservind toate cele peste 500 de unităţi teritoriale ale BCR.

Candidatul Ideal

Căutăm persoane entuziaste, orientate pe soluţii şi rezultate, capabile să asimileze cunoştinţe noi, atente la detalii. Candidatul ideal ar trebui să prezinte şi bune cunoştinţe PC.

Descrierea jobului

Responsabilităţile generale includ:
Introducere date, corecţii date, reintroducere date pentru validare, verificarea finală a datelor capturate.
Menţine contact telefonic / e-mail cu unităţile centrale, cu scopul de a soluţiona excepţiile de la fluxul standard.Îţi oferim:
- mediu de lucru flexibil, program hibrid 50% acasa – 50% birou (asigurăm echipamentul IT de lucru)
- training de la zero
- posibilitate program part-time
- salariu fix + bonus + tichete de masă + pachet de beneficii
- asigurare privată de sănătate
- oportunitatea unui job în mediul bancar de operaţiuni back-office;

joomla visitor